Z uwagi na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że Biuro Turystyczne PROJECT pracuje zdalnie do odwołania.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt:

 tel. 609-204-333 lub e-mailem: biuro@bt-project.pl.

Przepraszamy i liczymy na pełne zrozumienie.

 

Właściciel biura - Antoni Monach

 

UWAGA!!! U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY

Sanssouci: królewskie ,,życie bez trosk’’ w urzekającym zespole pałacowo-parkowym (w skarbnicy UNESCO), także niezwykłe historie o Fryderyku Wielkim, jego psach i… ziemniakach.

Pałac Cecilienhof: to tutaj - podczas Konferencji Poczdamskiej - zapadły decyzje, jak po II wojnie światowej będą przebiegały granice Polski i innych europejskich państw.

Dzielnica Holenderska: nie ma większej i piękniejszej w Europie - poza granicami Holandii - zwartej dzielnicy w stylu architektury niderlandzkiej niż ta w Poczdamie; czas na zakupy oryginalnych pamiątek.

Aleksandrowka: zobaczymy, jaką fantazję mieli architekci i budowniczowie XIX-wiecznego, rosyjskiego osiedla. I dowiemy się, skąd w centrum miasta wzięli się rosyjscy żołnierze.

Dodatkowo na wstępy: od 13 €.

Na życzenie grupy (dodatkowo płatne): 1. Glienicker Brücke – most, na którym zimnowojenne, tajne służby Wschodu i Zachodu wymieniały szpiegów. 2. Biosphare – egzotyczna dżungla na wyciągnięcie ręki.

Cena:
  I – od 99 zł (43-45 osób + 4 opiekunów)
  II – od 109 zł (37-42 osoby + 4 opiekunów)
  III – od 129 zł (30-36 osób + 3 opiekunów)

 

Początek strony